Fitness

Voordelen van home gym krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainers

287views

Voordelen van krachtstation krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainers

Voordelen van het gebruik van een hometrainer en hoe het werkt

Verbrand calorieën / spierversterking

De reden dat iedereen een thuis gym zou moeten hebben, is dat het de beste manier is om een ​​volledige lichaamstraining te krijgen. Je kunt een loopband, een elliptische trainer of een hometrainer kopen; ze zijn allemaal geweldig in het verhogen van je hartslag en het verbranden van calorieën. Veel beter dan een thuisgymnastiek, maar ze kunnen je geen volledige lichaamstraining geven. Zelfs beginnende, budgetvriendelijke thuisgymsporten bieden 30-40 verschillende trainingsopties voor het boven- en onderlichaam en voor de buikstreek. Sommige thuis sportscholen adverteren meer dan 100 verschillende trainingsopties. Hoewel loopbanden, fietsen en crosstrainers de beste zijn in het verbranden van calorieën, met oefeningen met een laag gewicht / hoge herhaling op een homegym, kunt u toch calorieën verbranden. Daarbovenop zul je je hele lichaam spierkracht geven.

Wat een thuisgymnastiek onderscheidt van andere fitnessapparatuur, is dat het spiermassa opbouwt. Het primaire doel van de meeste andere fitnessapparaten is om de cardiovasculaire conditie te verbeteren en calorieën te verbranden. Een thuisgymnastiek kan dat, maar het kan ook kracht en spieren opbouwen. Door deze 30, 60 of 100 verschillende oefeningen met zware weerstand uit te voeren, scheur, herstel en bouw je langzaam je spieren. Hoe meer spieren je bouwt, hoe meer calorieën je lichaam verbrandt om te bewegen en te oefenen. Door spieren op te bouwen, verandert je lichaam in een calorieverbrandende motor. Er is geen machine die spieren kan opbouwen zoals je eigen persoonlijke huisgymnastiek.

Gemak en verscheidenheidVoordelen van krachtstation krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainers

Met welke van deze scenario’s leeft u momannenteel? Je wordt bij het krieken van de dag wakker om naar de sportschool te gaan. Je haast je van je werk naar huis om snel te eten, zodat je naar de sportschool kunt gaan voordat het te druk is. Je gaat na je werk meteen naar de sportschool en krijgt geen kans om tot 08:00 uur ’s avonds te eten.

Er is geen twijfel dat een huisgymnastiek een belangrijk voordeel voor iedereen is. Waarom zou je in vredesnaam naar een commerciële sportschool willen gaan, als dat niet nodig is? Dat geldt voor veel fitnessapparatuur, maar bij een thuisgymnastiek raakt het “thuis” nog moeilijker. Thuisgymnastiek kan u overal van 30 verschillende oefeningen tot meer dan 100 bieden. Deze oefeningen kunnen zich richten op elke spiergroep in uw hele lichaam. Er is geen oefening die je kunt doen in een commerciële sportschool die je niet op een homegym kunt doen. Zeg vaarwel tegen maandelijkse lidmaatschapsbijdragen voor sportscholen.

Bovendien moet het beste voordeel van een thuisgymnast gemak zijn. U hoeft niet meer vroeg wakker te worden om de drukte naar de sportschool te verslaan, of een laat diner te nuttigen, zodat u na het werk naar de sportschool kunt gaan. Je zult geen andere workout missen omdat je het gevoel hebt dat je niet genoeg hebt om door de stad te rijden en je routine in te halen. Met een thuisgymnastiek werk je volgens je eigen schema. U hoeft zich geen zorgen te maken dat iemand anders de machine gebruikt wanneer u het wilt. Het gemak van het hebben van uw eigen huisgymnastiek zal uw kansen om te oefenen aanzienlijk vergroten.

Voordelen van krachtstation krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainersGeweldig voor elk fitnessniveau

U hoeft geen Arnold Schwarzenegger of Lou Ferrigno te zijn om uw eigen homegym te hebben. Het maakt niet uit of je een beginner of een fitnessgoeroe bent, thuisgymnastiek is voor elk fitnessniveau. Thuisgymnastiek is een gemak voor mannensen die een volledige lichaamstraining in hun eigen huis willen.

Meer geavanceerde gebruikers zullen zich waarschijnlijk willen concentreren op thuisgymnastiek met gewichten. Deze sportscholen zijn ideaal voor het opbouwen van spieren over het hele lichaam met 50-60 verschillende trainingsopties. Het zware gewicht stelt je in staat om je spieren te laten ontkiemannen. Toch kunnen ze nog steeds worden gebruikt bij een lage gewicht / hoge herhaling voor versterkende spieren. Resistentie-stijl homegyms zijn geweldig voor beginners omdat ze veel oefeningen met een laag gewicht bieden.

Compacte hometrainers zijn ideaal voor mannensen die een gezondere levensstijl willen starten of om af te vallen en af ​​te vallen. Een andere reden waarom beginnende gebruikers mogelijk thuis zijn gebleven bij sportscholen is omdat ze worden gezien als kost veel geld. Tegenwoordig zijn goedkope huisgymscholen echter gemakkelijk te vinden. Er zijn goede thuis sportscholen beschikbaar die slechts een paar honderd dollar kosten. Er is geen reden waarom iemand, op welk fitnessniveau dan ook, zou moeten schrikken om zijn eigen huisgymnastiek aan te schaffen.

Lage impactVoordelen van krachtstation krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainers

Wanneer u denkt aan een huisgymnastiek, is weinig impact misschien niet het eerste dat in u opkomt. Maar het is zeker een voordeel. Lage impact oefeningen worden meer gerealiseerd met de op weerstand gebaseerde thuis sportscholen. De soepele weerstand van de elastische staven en banden, of het gebruik van het lichaamsgewicht, is gemakkelijk voor de gewrichten. De meeste fysiotherapeuten maken gebruik van op weerstand gebaseerde oefeningen bij het revalideren van patiënten.

Met behulp van weerstandsoefeningen kunnen uw spieren zich op een soepele, consistente manier uitrekken en ontspannen. Dit voorkomt de schok en stuiter aan het einde van de beweging die spierspasmannen veroorzaakt. Dezelfde bewegingen kunnen worden uitgevoerd op thuisgymnastiek om pijnvrije, calorieverbrandende trainingsroutines te bieden. De enige pijn die je voelt, is de natuurlijke verbranding van een geweldige workout.

Voordelen van krachtstation krachtstations fitnessapparatuur loopbanden, fietsen en crosstrainers