Fitness

PROIRON 20kg gietijzeren verstelbare halterset Handgewicht met stevige halterstelen Veranderd in halter Handig handig voor bodybuilding Fitness Gewichtheffen Training Home Gym Beste prijs en kwaliteit

252views

PROIRON 20KG verstelbare halterset Breng uw thuisgymnastiek tot leven met de veelzijdige PROIRON 20KG verstelbare halterset om uw spieren te vormannen en te versterken. Het is een uitstekende gietijzeren halterset voor iedereen die wil starten in de wereld van weight-lif

  • De halterset bestaat uit twee handvatten, vier platen van 0,5 kg, vier platen van 1,25 kg, vier platen van 2,5 kg, 4 kragen en een verlengde balk.
  • Strikt geselecteerde materialen, vrij van ftalaat en lood. Uniek, rubberen O-ring anti-los ontwerp
  • Gratis voorbeelden buis om dumbbell te veranderen in barbell. Geef je meer functies om spieren op te bouwen. Met de voorbeelden verbindingsbuis kunt u meer gewichtsplaten toevoegen van 4 tot 33 kg (inclusief bargewicht)
  • De ergonomisch ontworpen gekartelde handgreep maakt uw handen comvoortbuikspiereler.
  • Het 143 mm brede deel aan de handgreep biedt meer ruimte voor uw hand om grip te hebben, waardoor het gemakkelijker op te tillen is zonder uw polsen te stoten voor het doen van bepaalde oefeningen.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

PROIRON 20kg gietijzeren verstelbare halterset Handgewicht met stevige halterstelen Veranderd in halter Handig handig voor bodybuilding Fitness Gewichtheffen Training krachtstation Beste prijs en kwaliteit

KKLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS