Fitness

New Image Unisex’s FITT Cube Total Body Workout, High Intensity Interval Training Machine, Black Beste prijs en kwaliteit

468views

De nieuwste innovatie van New Image, FITT Cube, is een transvoormatietoepassing waarvoor patent is aangevraagd en is uniek ontworpen voor multifunctionele workouts in het hele lichaam. Met meer dan 100 leuke, dynamische en effectieve oefeningen, is het alles wat je nodig hebt om Maxi te gebruiken

  • Ultieme thuistrainingen – de perfecte combinatie van fitnessapparatuur voor een volledige HIIT-effect, calorie-explosie training van thuis. Fit Cube fitnessdoos biedt allround cardio, core & buikspierS en versterkende fitness, gemaakt van hoogwaardige materialen om stbuikspieriliteit en duurzaamheid tijdens uw thuisoefening te garanderen
  • 100 + activiteiten – Blaas door meer dan 100 oefeningen om op elke spier in uw lichaam te richten. Gebruik het plyometrische platvoorm voor dynamische krachtoefeningen van het bovenlichaam naar de benen. Gebruik de gevoerde comvoortbuikspierele, comvoortbuikspierele schuimversie om je buikkern te richten op slanke en strakke middensecties
  • Bouw fitness – Fit Cube is de perfecte compacte kit voor explosieve cardio, cross Fit en fat Burn vanuit het comvoort van uw woonkamer. Verbeter je uithoudingsvermogen met de ingebouwde mini stepper en slipvrije weerstandsbanden (7kg)
  • Krachttraining – Bouw sterk gebeiteld buikspierS, toon en versterk je bovenlichaam, of vergroot je flexibiliteit met een geslagen, gekruiste Fit Or pilates-achtige bewegingen – geen behoefte aan een sportschool. Train slechts 30 minuten per dag en zie snel een verschil
  • Digitale work-outs – download de gratis fits Cube-app voor 8 video hi workouts met Elite personal trainer Jordan nevells online beschikbaar om te streamannen naar je laptop, tbuikspierlet of smartphone, speciaal voor de fits Cube. Beschikbaar in iOS / Android / Play Store

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

New Image Unisex’s FITT Cube Total Body Workout, High Intensity Interval Training Machine, Black Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE MEEST RECENTE PRIJS