Fitness

MAXXUS Multigym 10.1 | Gym-Quality Home Multi Gym met Smith-machine voor volledige lichaamstraining Inclusief Halterbank, Bankdrukken en Dip Station Beste prijs en kwaliteit

286views

Beschrijving MAXXUS Multigym 10.1 Technische specificaties Staande afmetingen: 46 x 219 x 218 cm Trainingsbank: 195 x 56 x 108 cm Maximale belasting: 300 kg Lat-trekbalk en roeistation Kbuikspierelspoelsysteem Barbell met veiligheidshaken en suspensio

  • ✔️UITSLUITEND ONTWORPEN VOOR PRIMAURELE PRESTATIES – Met ultragladde lineaire lagers omvat de Maxxus Smith Machine van topkwaliteit de ophangbouten waarmee de positie van de barbell kan worden aangepast aan uw individuele behoefte. Het dipstation biedt twee zijdelingse kbuikspierelschijfsystemannen voor uitgebreide arm- en rugtraining. Lat-pull-downs, vlinder- en rijstations worden meegeleverd met een universeel verstelbare halterbank.
  • ✔️MULTIFUNCTIONELE STERKTEMACHINE VOOR VOLLEDIGE LICHAAMSOPLEIDING – De Maxxus Multi-Press 10.1 home multi gym smith-machine is exclusief ontworpen om u in staat te stellen veilig een groot aantal verschillende samannengestelde oefeningen uit te voeren, zoals pull-ups, squats, dips, bench press, lat pull-downs, rijen, vlinders en borstdrukken. De universele halterbank bevat prediker curl en been curl modules en is verstelbaar voor hellingen, afzakken en vlakke bankposities.
  • ✔️GYMKWALITEITSTANK DUURZAME CONSTRUCTIE – De solide voorbeelden constructie van de Maxxus Multi-Press 10.1 maakt indruk met zijn uitstekende afwerking en robuuste stbuikspieriliteit. Met een totaalgewicht van 210 kg en een hoogte van 2,18 m is de Multi-Press 10.1 geschikt voor elke huistraining met zware gewichten. Gym-kwaliteit prestaties, maximale resultaten.
  • ✔️VERTROUWD DOOR ELITE ATLETEN EN COACHES – Maxxus is de officiële sponsor van het Straubing Tigers Premier League Hockey Team en een exclusieve leverancier van apparatuur voor The Biggest Loser Germany. Elite-apparatuur vertrouwd door professionals. Gebouwd om lang mee te gaan. Ontworpen voor de ultieme trainingservaring.
  • ✔️24 MAAND GARANTIE, UITZONDERLIJKE KLANTENSERVICE – Wij zijn een Duits bedrijf met 20 jaar ervaring in het produceren van fitnessapparatuur van de hoogste kwaliteit voor uw huis. Wij bieden 24 maanden garantie, met een vervangende machine bij u thuis.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

MAXXUS Multigym 10.1 | Gym-Quality Home Multi Gym met Smith-machine voor volledige lichaamstraining Inclusief Halterbank, Bankdrukken en Dip Station Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS