Fitness

Krachtstations thuis gym weerstand of gewichten welke is beter?

731views

krachtstation Tech: Weerstand of gewichtstapels? Voor dit gedeelte van de review hebben we de homegyms in twee groepen gebroken: op weerstand gebaseerde en op gewicht gebaseerde homegyms. Hier zijn enkele voordelen en een discussie over hoe elk van deze huisgymnastiekstijlen verschillen. 1. Op weerstand gebaseerde krachtstations (stangen, banden en lichaamsgewicht) De eerste stijl die we willen bespreken, is de op weerstand gebaseerde homegym. Resistance-style homegyms zijn ideaal voor beginnende gebruikers en mannensen met fysieke beperkingen. De soepele beweging van een weerstandssysteem is zeer eenvoudig voor gewrichten. Je lichaam zal niet dezelfde slijtage ervaren als bij fitnesscentra met gewichtstapels of gewichtschijven. Hoewel dit een voordeel is, hebben hometrainers in verzetsstijl hun nadelen ook. Het belangrijkste nadeel is dat na verloop van tijd deze staven en banden hun elasticiteit zullen verliezen. Het zal moeilijk zijn om te bepalen of je fysiek aan het verbeteren bent, of dat je systeem weerstand verliest. Uiteindelijk zult u uw hengels of banden moeten upgraden en / of vervangen. Dit kan duur zijn, maar het is een noodzakelijke onderhoudskost als je deze sportschool blijft gebruiken. Een ander nadeel van de verzetsstijl is dat het moeilijk is om spiermassa op te bouwen met deze huisgymnastiek. Resistentie-stijl homegyms zijn geweldig voor het handhaven van een verhoogde hartslag, voor het verbranden van calorieën en voor toning. Om spiermassa op te bouwen, moet u echter over het algemeen zware gewichten kunnen heffen om uw spieren te schokken, zelfs als het om een ​​lagere herhaling gaat. Het kan moeilijk zijn om dit te doen op een fitnessruimte met verzetsstijl. Resistance Based krachtstation Breakdown Er zijn veel verschillende soorten op weerstand gebaseerde thuis sportscholen om uit te kiezen, maar we kunnen het gemakkelijk maken door ze te scheiden in twee groepen: Bowflex en alle anderen. Hun hoogwaardige machines en innovatieve weerstandsystemannen maken Bowflex bekend op dit gebied. Bowflex-machines zijn ontworpen in dezelfde stijl als veel gym's met gewichtstapels met een zittende en / of horizontale bank waarmee u oefeningen voor het hele lichaam kunt doen. Bowflex gebruikt voornamelijk stangen als weerstandssysteem, maar hogere modellen zullen weerstandsplaten gebruiken. Een andere bekende naam in deze groep is Total Gym. Total Gym is een andere kwaliteitsfbuikspierrikant die gebruikmaakt van een schuine bank, lichaamsgewicht en banden als weerstandssysteem. De meeste andere minder bekende op weerstand gebaseerde hometrainers hebben vergelijkbare ontwerpen, maar de kwaliteit is mogelijk niet dezelfde. Kortom, er zijn veel opties en stijlen binnen de thuisgymnastiekgroep die op weerstand is gebaseerd. Als dit het type homegym is waar je op de markt voor bent, zorg dan dat je je onderzoek doet en er een uitkiest die het beste bij je past. Op gewicht gebaseerde krachtstations (Stacks & Plates)Beste thuis sportscholen Op gewicht gebaseerde krachtstations gebruiken gewichtstapels en / of gewichtplaten om weerstand te bieden. Dit zijn de machines die je in commerciële sportscholen ziet. Het grote voordeel van deze homegyms is dat ze alle slijtage, scheuren en mishandeling die je kunt uitdelen, en meer kunt nemannen. Zoals we al eerder hebben gezegd met op weerstand gebaseerde homegyms, zal de elasticiteit van de staven of banden na verloop van tijd afnemannen. Je zult het weerstandssysteem moeten vervangen. U hoeft nooit gewichtstapels of gewichtplaten te vervangen. Nu, terwijl u spieren opbouwt en sterker wordt, kunt u uw gewichtstapel of gewichtplaten groter worden. Dus je moet misschien meer kopen, maar wat je al hebt, zal altijd van jou zijn. Dat brengt ons tot een nadeel van op gewicht gebaseerde krachtstations. Voor thuisgymnastiek voor het gewicht van de stapel krijgt u een bepaald gewicht met de machine. Zodra je dat gewicht bent ontgroeid, moet je upgraden en meer gewicht kopen. Pas op dat sommige gewichtstapels geen gewichtsupgrade bieden. Wat je krijgt is wat je krijgt. Voor sportscholen met gewichtsafmetingen krijgt u normaal gesproken geen gewicht. Koop wat je nodig hebt. Zolang u echter binnen de capaciteit van de machine blijft, kunt u net zoveel gewicht toevoegen als u ooit nodig zult hebben. Zoals je kunt zien aan al deze aankopen, moet je misschien een vrij grote initiële investering doen voor je op gewicht gebaseerde thuisgymnastiek. Dat is het ultieme nadeel. Deze thuis sportscholen hebben de neiging om meer geld te kosten. Dat gezegd hebbende, deze sportscholen zijn net zo solide als alles wat je in een commerciële sportschool zult zien en gaat je leven lang mee.

krachtstation Tech: Weerstand of gewichtstapels?

Voor dit gedeelte van de review hebben we de homegyms in twee groepen gebroken: op weerstand gebaseerde en op gewicht gebaseerde homegyms. Hier zijn enkele voordelen en een discussie over hoe elk van deze huisgymnastiekstijlen verschillen.

1. Op weerstand gebaseerde krachtstations (stangen, banden en lichaamsgewicht)

De eerste stijl die we willen bespreken, is de op weerstand gebaseerde homegym. Resistance-style homegyms zijn ideaal voor beginnende gebruikers en mannensen met fysieke beperkingen. De soepele beweging van een weerstandssysteem is zeer eenvoudig voor gewrichten. Je lichaam zal niet dezelfde slijtage ervaren als bij fitnesscentra met gewichtstapels of gewichtschijven. Hoewel dit een voordeel is, hebben hometrainers in verzetsstijl hun nadelen ook. Het belangrijkste nadeel is dat na verloop van tijd deze staven en banden hun elasticiteit zullen verliezen. Het zal moeilijk zijn om te bepalen of je fysiek aan het verbeteren bent, of dat je systeem weerstand verliest.

Uiteindelijk zult u uw hengels of banden moeten upgraden en / of vervangen. Dit kan duur zijn, maar het is een noodzakelijke onderhoudskost als je deze sportschool blijft gebruiken. Een ander nadeel van de verzetsstijl is dat het moeilijk is om spiermassa op te bouwen met deze huisgymnastiek. Resistentie-stijl homegyms zijn geweldig voor het handhaven van een verhoogde hartslag, voor het verbranden van calorieën en voor toning. Om spiermassa op te bouwen, moet u echter over het algemeen zware gewichten kunnen heffen om uw spieren te schokken, zelfs als het om een ​​lagere herhaling gaat. Het kan moeilijk zijn om dit te doen op een fitnessruimte met verzetsstijl.

Resistance Based krachtstation Breakdown

Er zijn veel verschillende soorten op weerstand gebaseerde thuis sportscholen om uit te kiezen, maar we kunnen het gemakkelijk maken door ze te scheiden in twee groepen: Bowflex en alle anderen. Hun hoogwaardige machines en innovatieve weerstandsystemannen maken Bowflex bekend op dit gebied. Bowflex-machines zijn ontworpen in dezelfde stijl als veel gym’s met gewichtstapels met een zittende en / of horizontale bank waarmee u oefeningen voor het hele lichaam kunt doen. Bowflex gebruikt voornamelijk stangen als weerstandssysteem, maar hogere modellen zullen weerstandsplaten gebruiken. Een andere bekende naam in deze groep is Total Gym.

Total Gym is een andere kwaliteitsfbuikspierrikant die gebruikmaakt van een schuine bank, lichaamsgewicht en banden als weerstandssysteem. De meeste andere minder bekende op weerstand gebaseerde hometrainers hebben vergelijkbare ontwerpen, maar de kwaliteit is mogelijk niet dezelfde. Kortom, er zijn veel opties en stijlen binnen de thuisgymnastiekgroep die op weerstand is gebaseerd. Als dit het type homegym is waar je op de markt voor bent, zorg dan dat je je onderzoek doet en er een uitkiest die het beste bij je past.

Op gewicht gebaseerde krachtstations (Stacks & Plates)Beste thuis sportscholen

Op gewicht gebaseerde krachtstations gebruiken gewichtstapels en / of gewichtplaten om weerstand te bieden. Dit zijn de machines die je in commerciële sportscholen ziet. Het grote voordeel van deze homegyms is dat ze alle slijtage, scheuren en mishandeling die je kunt uitdelen, en meer kunt nemannen. Zoals we al eerder hebben gezegd met op weerstand gebaseerde homegyms, zal de elasticiteit van de staven of banden na verloop van tijd afnemannen. Je zult het weerstandssysteem moeten vervangen. U hoeft nooit gewichtstapels of gewichtplaten te vervangen.

Nu, terwijl u spieren opbouwt en sterker wordt, kunt u uw gewichtstapel of gewichtplaten groter worden. Dus je moet misschien meer kopen, maar wat je al hebt, zal altijd van jou zijn. Dat brengt ons tot een nadeel van op gewicht gebaseerde krachtstations. Voor thuisgymnastiek voor het gewicht van de stapel krijgt u een bepaald gewicht met de machine. Zodra je dat gewicht bent ontgroeid, moet je upgraden en meer gewicht kopen. Pas op dat sommige gewichtstapels geen gewichtsupgrade bieden. Wat je krijgt is wat je krijgt. Voor sportscholen met gewichtsafmetingen krijgt u normaal gesproken geen gewicht. Koop wat je nodig hebt. Zolang u echter binnen de capaciteit van de machine blijft, kunt u net zoveel gewicht toevoegen als u ooit nodig zult hebben. Zoals je kunt zien aan al deze aankopen, moet je misschien een vrij grote initiële investering doen voor je op gewicht gebaseerde thuisgymnastiek. Dat is het ultieme nadeel. Deze thuis sportscholen hebben de neiging om meer geld te kosten. Dat gezegd hebbende, deze sportscholen zijn net zo solide als alles wat je in een commerciële sportschool zult zien en gaat je leven lang mee.

Krachtstations thuis gym weerstand of gewichten welke is beter?