Fitness

JX FITNESS Verstelbare Halterbank Trainingshalo Gewichtheffen & Zitten Ab Bench Platte helling Dalen Multiuse Oefening Trainingsbank Beste prijs en kwaliteit

222views

Opvouwbare gewichten en sportbank met verstelbare helling / achteruitgang en zit -zitbank

Kenmerken
☞ Zwaar doffe constructie
☞ Verstelbare helling of vervalposities
☞ Aan te passen aan de meeste trainingsuitrusting
☞ Pack away f

  • ✔PERFECT VOOR EEN VOLLEDIGE LICHAAMSOEFENING: Deze multi-trainingsbank biedt een verscheidenheid aan oefeningen, perfect voor biceps-krullen, bankdrukken, schouderdrukken, buikspier-spiertraining, beenoefeningen en meer. Het is een geweldig apparaat voor een volledige lichaamstraining thuis of op een sportschool.
  • ✔VERSTELBARE VIJF- POSITIE: Klassieke vlakke en hellende bank, evenals halter- en langhalteroefeningen. Kan ook worden aangepast als zitbank. Een extra set weerstandsbanden helpen je krachttraining zonder dumbbell te verbeteren.
  • ✔HEAVY DUTY CONSTRUCTION: Solide en duurzame buisconstructie, die u meer stbuikspieriliteit en veiligheid biedt voor uw oefeningen. De opvulling met hoge dichtheid biedt meer comvoort.
  • ✔EENVOUDIG VOOR OPSLAG: Ingebouwde wielen voor gemakkelijk verplaatsen, compact en goed voor appartemannenten. Ideaal voor beginners en gevorderde gebruikers voor gebruik als homegym.
  • ✔AANPASBAAR VOOR MEEST TRAININGSMATERIALEN: niet alleen is deze bank verstelbaar, hij is ook aanpasbaar! Bevestig het aan squat racks, halve kooien en haal het meeste uit je oefening. Geassembleerde afmetingen: 52 * 16 * 11 inch. Maximale gewichtscapaciteit 440lb.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

JX FITNESS Verstelbare Halterbank Trainingshalo Gewichtheffen & Zitten buikspier Bench Platte helling Dalen Multiuse Oefening Trainingsbank Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS