Fitness

FIT4HOME Unisex functionele trainingsbank De Golds Gym Maxi-halterbank Professional Home Gym

363views

De Golds Gym Maxi-halterbank is ideaal voor thuisgebruik en biedt een uitstekende oplossing voor uw trainingsbehoeften in uw homegym. Met een stijlvol en duurzaam ontwerp, zal deze functionele trainingsbank zeker de tand des tijds doorstaan ​​en je perfecte lichaam afleveren! weer

  • Zware multi-positioneerbare en opvouwbare bank
  • 20 kg zandgevulde bokszak
  • Hi-density schuimgevulde zitting en rugleuning, comvoortbuikspierele schuim-enkelsteunen.
  • Poedercoating voorbeelden frame en 1,5 mm hoofdbuisdikte
  • We bieden levering aan het Britse vasteland alleen. Dit omvat niet de Schotse hooglanden, eilanden voor de kust, Ierland en Noord-Ierland. Neem rechtstreeks contact met ons op voor meer invoormatie over de verzendkosten naar uw locatie.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

FIT4HOME Unisex Professional krachtstation, Black/Red Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS