Fitness

BodyRip PRO Crossover Machine (met gewichten van 180 kg) | Krachttraining, Home Gym machine, Fitness Oefening, Gewichtheffen, gewichtsverlies Workout, Crossfit, Calisthenics Beste prijs en kwaliteit

371views

BodyRip
Een van de beste leveranciers van sportartikelen online biedt kwaliteit, duurzame en betaalbare producten om u fit, gezond en actief te houden. Presentatie van een uitgebreid assortimannent fitnessproducten, waaronder halters, kettlebells, dumbbells, exe

  • ✪ GRATIS gewichten van 180 kg inclusief INBEGREPEN; Katrollen met grote diameter zorgen voor een maximale levensduur van de kbuikspierel en een soepele werking; Inclusief kbuikspierelgrepen; Ideaal voor thuis en semi-commercieel gebruik; Brede basis elimineert schommelen voor een stevige beentraining
  • ✪ Dankzij het betrouwbare ontwerp van de BodyRip kunt u vrijwel elke belangrijke spiergroep in uw lichaam trainen. Stevige constructie van het extra brede en hoge hoofdframe biedt u eenvoudig toegang tot een eindeloze reeks hoge en lage katroloefeningen.
  • ✪ Uw trainingsopties worden onbeperkt als u investeert in een van de meest veelzijdige en functionele machines die vandaag de dag worden gemaakt. De BodyRip Cbuikspierle Crossover Machine zal vrijwel elke spiergroep in uw lichaam uitoefenen.
  • ✪ Er is geen betere manier om totale lichaamsconditionering te bereiken dan met deze sterke artiest. Het betrouwbare ontwerp laat je vrijwel elke belangrijke spiergroep in je lichaam oefenen.
  • ✪ Het extra brede en lange hoofdframe biedt u eenvoudig toegang tot een eindeloze reeks hoge en lage katroloefeningen. Uw trainingsopties worden onbeperkt als u investeert in een van de meest veelzijdige en functionele machines die vandaag de dag worden gemaakt. Gebruikersassemblage is inbegrepen, maar we kunnen u deze ook per e-mail toesturen.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

BodyRip PRO Crossover Machine (met gewichten van 180 kg) | Krachttraining Krachttraining, krachtstation Equipmannent, Fitness Oefening, Gewichtheffen, Fat Loss, Workout, Crossfit, Calisthenics Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS