Fitness

 Anchor’s Sports Weerstandsbanden Workout Fitness oefenbanden voor mannen en vrouwen  prijs kwaliteit

691views

Weerstandsbanden worden populair omdat ze effectieve en krachtige krachttraining leveren en tegelijk blessures verminderen. Designoverzicht Anchor’s oefenbanden zijn gemaakt van hoogwaardige natuurlijke latex. Deze bands zijn i

  • Superieure kwaliteit: al onze oefeningsweerstandsbanden worden grondig getest voordat we ze naar u verzenden. Dit zorgt ervoor dat je bands gemakkelijk zijn op de huid en vrij zijn van defecten en zorgen voor een zorgeloze ervaring. Bekijk onze bonusinstructiegids en het 6-pagina’s E-Book, waarin we tientallen verschillende geïllustreerde oefeningen beschrijven die laten zien hoe onze weerstandsbanden te gebruiken voor benen, armannen, rug, schouders, enkels, heupen en buik.
  • Geweldig bij elke training: deze set van weerstandsbanden kan naadloos worden geïntegreerd met elk populair trainingsprogramma, inclusief P90x, Insanity, Crossfit, Beach Body, Yoga, Pilates en meer. Of gebruik ze voor algemannene oefeningen, stretching, krachttraining, krachtprogramma’s. De meegeleverde draagtas maakt het gemakkelijk om je bands mee te nemannen en elke training te doen bij je thuis of bij je huisgym.
  • Meervoudig gebruik: hoewel deze weerstandsbanden vaak worden gebruikt voor sport en fitness, houden fysiotherapeuten van deze fysiotherapiebanden (revalidatiebanden) om hen te helpen hun patiënten te rehbuikspieriliteren. Onze stretchbanden werken vooral goed voor mannensen die lijden aan been- en rugletsels en hulp bij het herstel van gescheurde MCL en ACL, knie-vervanging, patella en manneniscus rehbuikspierilitatie. Ze zijn ook perfect voor gebruik door vrouwen tijdens de zwangerschap en na de geboorte om hun lichaam in vorm te houden.
  • Verstelbare weerstandsbanden: verstelbare aansluiting voor consistente spanning tijdens elke oefening. Dit betekent dat u de lengte van de fitnessband kunt aanpassen aan uw individuele behoeften. Werk je armannen, buikspieren, benen, rug en meer!
  • KLANTGERICHT – 5 gekleurde 150 cm lange banden met daaraan bevestigde EXTRA-GROTE comvoortbuikspierele handgrepen van foam bieden verschillende sterkte-niveaus: roze 2,2 kg / 4,8 lbs, geel 5,5 kg / 12,1 lbs, groen 7,5 kg / 16,5 lbs, rood 12,4 kg / 27,4 lbs en Grijs 14,9 KG / 32,8 LBS

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32} title

 Anchor’s Sports Weerstandsbanden Workout Fitness oefenbanden voor mannen en vrouwen  prijs kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS