Fitness

BodyRip PRO Crossover Machine (met gewichten van 180 kg) | Krachttraining, Home Gym machine, Fitness Oefening, Gewichtheffen, gewichtsverlies Workout, Crossfit, Calisthenics Beste prijs en kwaliteit

BodyRip
Een van de beste leveranciers van sportartikelen online biedt kwaliteit, duurzame en betaalbare producten om u fit, gezond en actief te houden. Presentatie van een uitgebreid assortiment fitnessproducten, waaronder halters, kettlebells, dumbbells, exe

  • ✪ GRATIS gewichten van 180 kg inclusief INBEGREPEN; Katrollen met grote diameter zorgen voor een maximale levensduur van de kabel en een soepele werking; Inclusief kabelgrepen; Ideaal voor thuis en semi-commercieel gebruik; Brede basis elimineert schommelen voor een stevige beentraining
  • ✪ Dankzij het betrouwbare ontwerp van de BodyRip kunt u vrijwel elke belangrijke spiergroep in uw lichaam trainen. Stevige constructie van het extra brede en hoge hoofdframe biedt u eenvoudig toegang tot een eindeloze reeks hoge en lage katroloefeningen.
  • ✪ Uw trainingsopties worden onbeperkt als u investeert in een van de meest veelzijdige en functionele machines die vandaag de dag worden gemaakt. De BodyRip Cable Crossover Machine zal vrijwel elke spiergroep in uw lichaam uitoefenen.
  • ✪ Er is geen betere manier om totale lichaamsconditionering te bereiken dan met deze sterke artiest. Het betrouwbare ontwerp laat je vrijwel elke belangrijke spiergroep in je lichaam oefenen.
  • ✪ Het extra brede en lange hoofdframe biedt u eenvoudig toegang tot een eindeloze reeks hoge en lage katroloefeningen. Uw trainingsopties worden onbeperkt als u investeert in een van de meest veelzijdige en functionele machines die vandaag de dag worden gemaakt. Gebruikersassemblage is inbegrepen, maar we kunnen u deze ook per e-mail toesturen.

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32}title

BodyRip PRO Crossover Machine (met gewichten van 180 kg) | Krachttraining Krachttraining, Home Gym Equipment, Fitness Oefening, Gewichtheffen, Fat Loss, Workout, Crossfit, Calisthenics Beste prijs en kwaliteit

KLIK HIER VOOR DE BESTE EN MEEST RECENTE PRIJS

{142e94494c579972cb60bbb455674cecf88ed0f5f96e2fd41d49a2811f3a3a32}title