Fitness

Beste Buikspiertrainer voor spiertraining en afvallen van het lichaam Apparaat voor Mannen & Vrouwen SEXY Abs Trainer EMS Buikspier Stimulator Spier Verstevigende Riemen Thuis Training Fitness Apparaat voor Mannen & Vrouwen Beste prijs en kwaliteit

7.9kviews

Onze buikspiers-trainer is een fysiek trainingsapparaat voor het verbeteren van je spieren.

EMS-technologie
EMS (elektrische spierstimulatie) is een technologie die elektrische signalen gebruikt om de spieren direct te stimuleren en uit te oefenen.

Geavanceerd ontwerp

 • 【Welke voordelen krijgt u?】 Buikspiertrainer voor spiertraining en afvallen van het lichaam; Deze spiertrainer kan helpen om je spieren aan te spannen en te versterken, je kunt een beter figuur krijgen na een opeenvolgend gebruik van de buiktrainer na ongeveer 2 maanden
 • 【Welke functie EMS-technologie vervult】 EMS (elektrische spierstimulatie) door de huidige stimulatie, stuurt direct een signaal naar de spieren en bevordert de spierbeweging. Het enige wat u hoeft te doen is de buik-toner op uw lichaam aan te brengen en uw spieren te laten trainen
 • 【Welke effecten heb je?】 Gebruik je buikband 20 minuten per sessie (je hoeft niet veel tijd door te brengen), maar het effect is gelijk aan 2000M hardlopen, 30 minuten sit-ups, 30 minuten gratis zwemmannen, 2 weken dieet
 • 【Welke functies telt u?】 De buikriem is superlicht, ultra dun, gemakkelijk om mee te nemannen, de buiktrainer kan onopvallend onder uw kleding worden gedragen; Oefenen tijdens het lezen of huishoudelijke klusjes, of zelfs tijdens zakelijke of recreatieve reizen
 • 【100% GELD TERUG GARANTIE】 We hopen dat u tevreden bent met uw productervaring; Als dit product niet geschikt voor u is, bieden wij u een garantie van 3 maanden en zonder risico binnen 30 dagen. We zijn er ZO zeker van dat u van deze spiertoner zult houden dat deze wordt ondersteund door onze 100% geld-terug-garantie. Als je er niet van houdt – * voor welke reden dan ook * – vervangen we deze of geven we je elke cent terug.

SEEYC buikspiers Trainer EMS buikspierdominal spier Stimulator spier Toning Belts Home Workout Fitness apparatuur voor mannen & Womannen Beste prijs en kwaliteit

Buikspiertrainer voor spiertraining en afvallen van het lichaam;

KLIK HIER VOOR DE BESTE PRIJS

Beste elektrische spierstimulatoren van 2020

1. Compex Sports Elite  – Beste elektrische spierstimulator voor opwarming en herstel

Compex Sport Elite

 

 

 
VOORDELEN:
 • Negen verschillende presets
 • Wordt geleverd met 12 elektroden
 • Uitstekende opwarmings- en hersteleffecten
 • Goede weergave en bediening

2. Tone-A-Matic TAMTEC Sport 4 Plus – Beste EMS TENS combo-stimulator

Tone-A-Matic TAMTEC Sport 4 Plus

 

 

 

VOORDELEN:
 • Combinatie van EMS en TENS in één apparaat
 • Heeft acht verschillende instellingen
 • Erg handig voor pijnbestrijding
 • Unieke Russian Stim-instelling

3. Concepten voor massagetherapie EMS-combinatiestimulator – Beste door de FDA goedgekeurde EMS-eenheid voor pijnbestrijding

Concepten voor massagetherapie TENS & EMS Therapy apparatuur Model TE2017 

 

 

 

 

VOORDELEN:
 • FDA goedgekeurd product
 • Uitstekende weergave
 • Fatsoenlijke instellingen voor pijnverlichting
 • Combinatie van EMS en TENS

4. iReliev Wireless TENS + EMS – Beste elektronische spierstimulator voor bodybuilding

iReliev Wireless TENS + EMS  

 

 

 

 

VOORDELEN:
 • Draadloze en bedrade bediening
 • Bluetooth en app-connectiviteit
 • Uitstekend pijnbeheer
 • Acht programma’s en honderd intensiteitsniveaus
 • Door de FDA goedgekeurd apparaat

5. Easy @ Home Pro Grade TENS-eenheid EHE012Pro – Beste goedgekeurde EMS-machine voor spiergroei

Easy @ Home Pro Grade TENS-eenheid EHE012Pro  

 

 

 

 

VOORDELEN:
 • Effectieve pijnverlichting
 • Zeer krachtige actie met 20 intensiteitsniveaus
 • Premium bouwkwaliteit
 • Uitstekende leren draagtas

Gids voor kopers

Wat zijn elektronische spierstimulatoren?

Een EMS is vaak een doosvormig elektronisch apparaat dat elektrische impulsen veroorzaakt. Deze impulsen worden aan uw spieren afgegeven met behulp van elektroden die op het apparaat zijn bevestigd. De elektroden hebben meestal de vorm van kussens, die op elk deel van het lichaam kunnen worden geplakt (behalve op enkele vitale gebieden). De impulsen van deze apparaten zijn ontworpen om zenuwsignalen na te bootsen die uw spieren instrueren om samannen te trekken.

Als het gaat om OTC-eenheden die bedoeld zijn voor thuisgebruik, werken EMS-apparaten meestal op batterijen, met oplaadbare lithiumbatterijen erin. Ze hebben meestal LCD-schermannen en invoerbesturingen voor de elektroden. De elektroden zijn beperkt bruikbaar vanwege de medische kleefstoffen die worden gebruikt om ze op de huid te plakken en moeten regelmatig worden vervangen.

 

DE FLEX BELT buikspier Belt Workout

DE FLEX BELT buikspier Belt Workout

 

 

 

 

 

 

 

Meer buikspiers-producten vinden