Fitness

BESTE HOME GYM KRACHTSTATIONS THUIS TRAINEN FULL BODY WORKOUT

5.6kviews

krachtstations OverzichtBESTE krachtstation KRACHTSTATIONS THUIS TRAINEN FULL BODY WORKOUT

Thuisgymnastiek van merken als Bowflex, Body-Solid, Total Gym en Marcy zijn populaire manieren om de algehele fitness omhoog te schieten en je goed te voelen terwijl je je richt op bijna elke spiergroep, van spieropbouw tot gewichtsverlies. En u kunt dit allemaal in het comvoort van uw eigen huis doen. Bovendien is dit een gouden tijdperk van alles-in-één-machines met alle prijzen en functies. Afhankelijk van je budget, hoef je niet de bank te breken om je eigen geweldige multifunctionele krachtstation te krijgen. En als u het naar een hoger niveau wilt tillen, helpen we u bij het kiezen van de beste thuisgymnastiek op het gebied van kwaliteit en functies.

Full Body workout thuis?

BESTE krachtstation KRACHTSTATIONS THUIS TRAINEN FULL BODY WORKOUTThuis trainen is altijd een goede manier om een ​​consistente fitnessroutine te garanderen. Daarbovenop, met een homegym (tegen een lidmaatschap van de sportschool), hoef je niet op je beurt te wachten om op een machine te komannen, je hoeft het zweet van sommige vreemdelingen niet af te vegen voordat je het gebruikt, je hoeft niet je zorgen moet maken over mannensen die je bekijken of beoordelen, en je hoeft geen maandelijkse contributie te betalen. U kunt uw tas inpakken en naar een drukke sportschool gaan, of u kunt alle dezelfde oefeningen op een enkel apparaat in het comvoort van uw eigen huis doen. Met een thuisgymnastiek traint u wanneer u wilt en hoe u maar wilt.

Beste krachtstations op prijs

Afhankelijk van je fitnessdoelen en budget, is de perfecte thuisgymnastiek voor je behoeften er buikspiersoluut. Of het nu gebaseerd is op lichaamsgewicht, weerstandsbanden of ouderwetse gewichtplaten, er zijn veel producten op de markt. Voeg daaraan toe dat thuis sportscholen echt nogal wat variëren in termannen van stijl, functie en kwaliteit. Om je te helpen bij je zoektocht, hebben we onze beste keuzes hieronder voor de beste homegyms op prijs opgesplitst.

Klik door om onze volledige recensies van elk model te bekijken:

 

 BodyCraft Galena Pro krachtstationBodyCraft Galena Pro krachtstation

 • Robuust en gebouwd om een ​​leven lang mee te gaan.
 • Tweevoudig functioneel pec-embleem gemaakt om traditionele vlieg- en halterstijlvliegen te leveren.
 • Bereik van bewegingsaanpassingen past op elke gebruiker en biedt ook deltaide vliegen aan de achterkant.
BEKIJK DE MEEST RECENTE PRIJS OP BOL.COM

 

Body-Solid StrengthTech EXM2500S krachtstationBody-Solid StrengthTech EXM2500S krachtstation

 • Heavy-duty 2 “x4” 12 gauge voorbeelden frame met hoge treksterkte zorgt voor ultieme sterkte, functie en duurzaamheid.
 • De stevige, duurzame poedercoating is bestand tegen chippen, krbuikspierben en pellen.
 • Met glasvezel versterkte nylon schijven zorgen voor een soepele beweging en gewicht.
BEKIJK DE MEEST RECENTE PRIJS OP BOL.COM

 

Marcy MWM-990 krachtstationMarcy MWM-990 krachtstation

 • Duale functionerende, onafhankelijke beweging, borstpersarm en verticale vlinder.
 • Dubbelwerkende beenontwikkelaar voor beenverlenging / beenkruloefeningen.
 • Hoge en lage katrollen voor oefeningen van het boven- en onderlichaam.
BEKIJK DE MEEST RECENTE PRIJS OP BOL.COM

 

Bowflex PR1000 krachtstationBowflex PR1000 krachtstation

 • Meer dan 30 oefeningen om je hele lichaam in één compacte eenheid uit te werken.
 • Power Rod®-eenheden geven u weerstand of gewicht die net zo goed of beter aanvoelt als losse gewichten, maar zonder de traagheid of het risico op gewrichtspijn.
 • 210 pond weerstand.
BEKIJK DE MEEST RECENTE PRIJS OP BOL.COM